تولید و فروش ژل رویال عسل

به دلیل افزایش تقاضا برای ژل رویال عسل تولید و فروش این محصول در کشور ما در سال های اخیر افزایش چشمگیری داشته و زنبورداران بیشتری به عرضه این محصول روی آورده اند.

در بین تمام فرآورده های زنبورعسل می توان ژل رویال را خاص ترین آن دانست. ژل رویال هم از لحاظ داشتن فواید بیشمار و هم از لحاظ نحوه تولید آن با سایر فرآورده تفاوت های زیادی دارد.
ژل رویال را هم می توان برای درمان و هم برای پیشگیری مورد استفاده قرار داد. شاید بتوان گفت بیشترین میزان مصرف این محصول از طرف بانوان برای مصارف زیبایی است. چون ژل رویال این خاصیت را دارد که باعث جوان سازی و زیبایی پوست شده و همچنین پوست را از چین و چروک ها محفوظ نگه دارد.
یکی دیگر از مصارف بالای ژل رویال برای درمان ناباروری در مردان و زنان می باشد. ژل رویال می تواند باعث تقوین قدرت باروری شده و از این لحاظ به درمان مشکلات مربوط به ناباروری کمک کند.

تولید ژل رویال عسل
از آنجا که ژل رویال در داخل کندو فقط برای مصرف ملکه و لاروهای او در روزهای اولیه زندگی به تولید می رسد به همین دلیل هم میزان تولید آن در داخل هر کندو بسیار کم است. اما زنبورداری های بزرگی که تعداد زیادی کندو دارند با بکار گرفتن لوازم و روش های مخصوص موفق به تولید این محصول می شوند.
برای تولید ژل رویال از روش هایی مانند یتیم کردن کندو استفاده می شود تا زنبورهای کارگر را مجبور به تولید میزان بیشتری ژل رویال نماید. تولید و جمع آوری ژل رویال را می توان یکی از سخت ترین کارهای زنبورداری دانست که نیازمند دقت زیادی هم است.
با توجه به بالا رفتن اطلاعات افراد مختلف درباره فواید ژل رویال عسل فروش این محصول در سال های اخیر افزایش داشته و همین امر زنبورداری های بیشتری را به تولید آن ترغیب کرده است.
فروش ژل رویال عسل از طریق مراکز زیادی انجام می گیرد؛ شرکت رودین از جمله مراکز عرضه انواع عسل و فرآورده های زنبورعسل از جمله ژل رویال به تمام خریداران گرامی می باشد.

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید