خرید پستی موم سیاه

موم سیاه دارای خواص متعددی است و با اینکه خرید این محصول از طرف افراد زیادی انجام می شود، هنوز هم برای بسیاری از اشخاص محصولی شناخته شده نیست.
یکی از فرآورده طبیعی زنبور عسل بره موم یا موم سیاه بدست آمده از کندو بوده که یک ماده صمغی چسبناک می باشد و اکثرا برای چسباندن اجزای داخلی کندو به هم استفاده می شود، به طوریکه اگر جعبه های کندوها نزدیک هم باشند، زنبورها آن ها را با بره موم به هم می چسبانند.
همچنین خود زنبور از این ماده برای جلوگیری از ورود هرگونه آفت و یا بیماری های باکتریایی به درون شهرشان یا همان کندو استفاده می کنند، زیرا حاوی آنتی بیوتیک های طبیعی نیز است.
البته موم سیاه به نوع دیگری از موم هم گفته می شود که در مناطق خاصی از کشور به تولید می رسد و به دلیل اینکه زنبور فعالیت زیادی روی این نوع از موم انجام می دهد، به رنگ سیاه در می آید.
این نوع موم هم دارای کاربرد های خوراکی و دارویی بوده و هم اینکه دارای برخی کاربرد های مخصوصی هم می باشد که خریداران خاص خود را هم دارد.
در حال حاضر امکان خرید پستی این محصول به اشکال مختلف از طریق سایت های متعدد اینترنتی مانند شرکت رودین فراهم گشته است که کاربران می توانند با مراجعه به این سایت اطلاعات لازم را کسب کرده و اقدام به خرید خود نمایند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید