فروش دانه گرده گل عسل

آیا می دانید گرده گل هم به صورت دانه و هم به شکلی دیگر که نان گرده نامیده می شود، خرید و فروش شده و فروش آن به شکل دانه رواج بیشتری دارد؟

گرده گل دارای خواص فراوانی است و مصرف این محصول می تواند نیاز روزانه انسان به پروتئین و بسیاری از مواد معدنی را رفع کند. این محصول از قدیم مورد توجه انسان بوده است و این توجه ها امروزه با انجام تحقیقاتی که بر روی خواص درمانی و تغذی ای آن انجام شده است چند برابر گشته است.
در حال حاضر فروش گرده گل به دو صورت نان گرده و دانه گرده گل در بازار این محصول انجام می گیرد. اما با توجه به اینکه بیشتر این خرید و فروش ها به شکل دانه گرده گل است، بیشتر مردم این محصول را به همین شکل می شناسند.

نان گرده
زمانی که زنبورعسل گرده گل های مختلف را که به سر و رویش چسبیده است، با عسل و بذاق دهانش مخلوط می کند آنها را در داخل کندو و در داخل سلول های شان ذخیره می کند. به این نوع گرده که در داخل شان ها است نان گرده گفته می شود.

دانه گرده گل
زمانی که زنبوردار بخواهد تا گرده گل را به شکل دانه برداشت کند، با قرار دادن تله هایی در مقابل در ورودی کندو گرده هایی که زنبور پشت پاهایش جمع کرده است را جمع آوری کرده و پس از خشک کردن آنها را در اختیار خریداران قرار می دهد.
فروش گرده گل بیشتر به شکل دانه انجام می گیرد. این دانه های گرده گل را می توان به روش های مختلفی از جمله به صورت مخلوط با عسل و یا به تنهایی به مصرف رساند.
شرکت رودین یکی از مراکز فروش انواع گرده گل به خریداران گرامی می باشد. این افراد می توانند با مراجعه به فروشگاه این سایت موفق به انجام خرید خود شوند.

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید