فروش ژل رویال عسل اصل

اصل بودن محصولی مانند ژل رویال برای شما تا چد اهمیت دارد؟ آیا فروش این محصول همانند عسل انجام می شود یا تفاوت هایی با این محصول دارد؟

شاید اگر از ده نفر بپرسید ژل رویال چیست فقط دو نفر از آنها اطلاعاتی درباره این محصول داشته باشند. متاسفانه به دلیل کم بودن اطلاع رسانی در کشور، بیشتر مردم ما زنبورعسل را فقط با عسل می شناسند و با سایر محصولات آشنایی ندارند.
این در حالی است که مصرف محصولاتی مانند ژل رویال، گرده گل و بره موم در کنار عسل می تواند ضامن سلامتی یک جامعه و یا حتی یک نسل باشد. در این میان می توان ژل رویال را هم ارزشمندترین و هم حساس ترین محصول زنبورعسل دانست.

دلیل حساسیت ژل رویال چیست؟
ژل رویال برخلاف عسل که تا مدت ها بدون اینکه فاسد شود و یا کیفیت آن کم شود قابل نگهداری است، برای مدت زیادی قابل نگهداری نیست؛ اگر این محصول در دمای معمولی قرار بگیرد در کمتر از چند ساعت فاسد شده و غیر قابل مصرف می شود.
اما دلیل دیگر برای حساسیت ژل رویال سخت بودن تشخیص نوع اصل آن است. حتی افرادی که تجربه زیادی در زمینه تولید ژل رویال دارند بدون آزمایش این محصول با دستگاه ها و روش های مخصوص نمی توانند از اصل بودن آن اطمینان حاصل کنند. البته اگر خودشان ژل رویال را تولید کرده و از طی شدن روند طبیعی تولید این محصول اطمینان کامل دارند که هیچ مشکلی در این باره نخواهند داشت.
با توجه به مطالب گفته شده محدودیت های زیادی در فروش ژل رویال مخصوصاً در مقایسه با عسل وجود دارد. این محدودیت ها هم بابت وجود مشکلات در حمل و نقل این ماده و هم سخت بودن تشخیص اصل بودن آن است.
شرکت رودین یکی از مراکز ارائه محصولات مختلف زنبورعسل از جمله ژل رویال اصل به هموطنان گرامی می باشد. خریداران محترم می توانند برای انجام خرید خود به بهترین شیوه ممکن از مشاوران این شرکت کمک بگیرند.

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید