فروش گرده گل با عسل طبیعی

گرده گل و عسل طبیعی در مراکز مختلف هم به صورت مخلوط و همچنین به صورت جداگانه به فروش می رسند که انتخاب هر کدام از آنها به خریدار بستگی دارد.

در هر زنبورستان بیشترین محصولی که برداشت شده و به فروش می رسد، عسل است. البته در این مورد نیز برخی از زنبورداری ها تولید خود را فقط به عسل طبیعی محدود می کنند و برخی دیگر عسل تغذیه ای و یا نیمه طبیعی را نیز به فروش می رسانند.
برای اینکه بدانیم عسلی که از طریق مراکز مختلف به فروش می رسد طبیعی است یا نه، می توانیم محصول مورد نظرمان را مورد آزمایش قرار دهیم و یا اینکه از مراکزی که مورد اطمینان ما هستند خرید کنیم.

گرده گل با عسل طبیعی
شاید بتوان مناسب ترین ماده برای فروش همراه با عسل را گرده گل دانست. چون گرده گل در زمان مخلوط شدن با عسل از هرگونه فساد و خراب شدگی مصون می ماند و برای مدت زمان نگهداری آن محدودیتی وجود نخواهد داشت.
البته هیچ اجباری به این نیست که خریداران گرده گل و عسل را به صورت مخلوط با هم خریداری کنند؛ بلکه می توان این دو محصول را به صورت جدا هم خریداری کرده و در هنگام مصرف آنها را با هم مخلوط کرد. در این هنگام می توان هر مقدار از عسل را که بخواهید با هر مقدار از گرده گل که به مذاقتان خوش می آید، ترکیب کنید.
خریداران هر کدام از این محصولات می توانند با تماس با شرکت رودین و یا مراجعه به سایت این شرکت خرید خود را از بخش فروشگاه سایت به انجام برسانند.

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید