فروش گرده گل در عسل با موم

گرده گل فقط به شکل خشک شده و یا پودر به فروش نمی رسد؛ یکی از دیگر روش های عرضه گرده گل، فروش آن در عسل با موم است که به نام نان گرده هم معروف می باشد.

گرده گل در حال حاضر به دو شکل به بازار عرضه می شود. روش متداول که شبیه به پودر است، میزان فروش بالاتری دارد. در این روش از تله هایی در جلوی درب ورودی کندو استفاده می شود تا گرده گل های جمع آوری شده توسط زنبور از کیسه های گرده ای که در پاهای عقبش قرار گرفته اند جدا شود.
پس از این مرحله گرده های جمع آوری شده را خشک کرده و در اختیار خریدار قرار می دهند. می توان پودر گرده گل را با عسل و یا برخی مایعات  مخلوط کرده و به مصرف رساند.

نان گرده
شکل دیگری از عرضه گرده گل که به نان گرده هم معروف است، نوعی از گرده گل است که در عسل به همراه موم به فروش می رسد. در این حالت دیگر از تله برای جمع آوری گرده استفاده نمی شود.
بلکه زنبورعسل گرده های خود را به داخل کندو برده و در داخل سلول های شان ذخیره کرده و در میان هر لایه از گرده گل مقداری عسل می ریزد تا هم گرده به هم فشرده تر باشد و هم اینکه از فساد گرده گل جلوگیری شود.
هر کدام از این گرده گل ها دارای طعم و مزه ای مخصوص به خود هستند و خریداران می توانند با توجه به روش مصرف هر کدام از این محصولات، اقدام به خرید نوع مورد نظر خود نمایند.
خریداران محترم برای دریافت هر کدام از این محصولات می توانند با شرکت رودین در ارتباط بوده و خرید خود را از طریق برقراری ارتباط با نمایندگان فروش این شرکت به انجام برسانند.

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید