قیمت فروش عمده گرده گل .

گرده گل یکی از فرآورده های بسیار پرخاصیت زنبورعسل است که مانند سایر محصولات در فروش های عمده می تواند دارای قیمت مناسب تری باشد.

گرده گل یکی از محصولاتی است که می توان گفت در تمام کندوها و توسط تمام نژادهای زنبورعسل به تولید می رسد. البته میزان تولید گرده و کیفیت آن به میزان زیادی به پوشش گیاهی منطقه ای که زنبورعسل در آنجا به جمع آوری عسل مشغول است بستگی دارد.
علت تولید بالای گرده گل توسط زنبورعسل این است که این ماده در کنار عسل اصلی ترین ماده غذایی مورد مصرف زنبورعسل به شمار می آید و این حشره در کنار عسل از گرده گل های مختلف هم برای تامین انرژی مورد نیاز بدن خود استفاده می کند.

فواید گرده گل برای انسان
گرده گل دارای پروتئین بسیاری بوده و حتی زمانی که از طرف انسان هم مصرف شود می تواند بسیاری از نیازهای تغذیه ای او را رفع کند.
علاوه بر رفع این قبیل نیازها و کمک به بالا رفتن سوخت و ساز بدن، گرده گل دارای خواص درمانی بسیاری هم می باشد. به همین دلیل هم خرید و فروش گرده گل به این منظور روز به روز در حال افزایش است.
با اثبات خواص دارویی و درمانی گرده گل و مشاهده تاثیراتی که این محصول بر درمان بیماری های مختلف دارد، میزان مصرف آن نیز بالا رفته و فروش عمده این محصول از مراکزی که محل تولید گرده گل نیز هستند به نقاط مختلفی در حال انجام است.
مصرف گرده گل در تمام نقاط کشور انجام می گیرد اما تولید آن در مناطق خاصی که پوشش گیاهی مناسبی نیز داشته باشند بسیاری بیشتر می باشد.
به همین دلیل و برای اینکه امکان پخش آن در سراسر کشور فراهم شود، فروش عمده آن از طریق مراکز بسیاری مانند شرکت رودین و با قیمت مناسب در حال انجام می باشد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید