خرید شبکه مانع ملکه عمودی | توری مانع ملکه

ازجمله پرکاربردترین انواع توری مانع ملکه در زنبورداری ها، شبکه مانع ملکه عمودی می باشد.

چرا که وجود مانع ملکه عمودی در زنبورستانها، دیگر نیاز به ایزولاتور را منتفی می کند و این انتخاب با زنبوردار است که یکی از آندو رو بنا به سلیقه خود خریداری نماید.

ادوات و ابزار آلات زنبورداری از محصولات مهم برای زنبورداری هستند، که اخیراً سایت فروشگاهی شرکت رودین، امکان خرید پستی آن ها را برای مشتریان فراهم نموده است.

در ابتدای مقاله با مشاهده ویدئوی زیر با انواع شبکه مانع ملکه عرضه شده در شرکت رودین خصوصا مانع ملکه عمودی آشنا می شوید:

شبکه مانع ملکه چیست

با دیدن ویدئوی بالا احتمالا اطلاعات زیادی در مورد ایزولاتور کسب کردید و دانستید که ایزولاتور زنبورداری یکی از ابزارهای مدرن و ضروری در روش زنبورداری مدرن است.

گاهی اوقات زنبورداران مجبور هستند که برای افزایش تسلط به مدیریت کندو ملکه را حبس کنند تا از فعالیت های ناخوسته آن جلوگیری کنند و این عمل با استفاده از ایزولاتور زنبورداری ممکن است.

البته شبکه مانع ملکه نیز این کاربرد را دارد و بسیاری نیز آن را به ایزولاتور ها ترجیح می دهند اما بطور کلی انتخاب هر یک از این ابزار ها سلیقه ای است.

ایزولاتور زنبورداری مدل های مختلفی دارد که در فروشگاه ها عرضه می شوند که ما در شرکت رودین نیز مدل های ایزولاتور 3 قابی، ایزولاتور 4 قابی و ایزولاتور توقابی را عرضه می کنیم.

در ادامه بیشتر به شبکه مانع ملکه و انواع آن خصوصا مانع ملکه عمودی می پردازیم.

انواع مانع ملکه

انواع شبکه مانع ملکه شرکت رودین

توری مانع ملکه | پنجره مانع عبور ملکه

همان طور که می دانیم هر کاری ادوات و تجهیزات خاص خود را می خواهد. این ادوات در هنگام کار به شما کمک می کند تا ساده تر کار را انجام داده و ایمنی لازم را داشته باشید.

این روزها سایت های آنلاین فعال در این زمینه، برای آسایش کاربران امکان خرید پستی بسیاری از ابزار آلات زنبورداری را فراهم نموده اند. متقاضیان عزیز می توانند با مراجعه به فروشگاه لوازم زنبورداری شرکت رودین ابزار درخواستی خود را در اسرع وقت تهیه کنند.

توری مانع ملکه یا پنجره مانع عبور ملکه نام های دیگر شبکه مانع ملکه هستند که در زنبورداری مدرن بسیار پرکاربرد می باشند و انواع متنوعی از آن وجود دارد.

شبکه مانع ملکه مسیر عبور ملکه را بسته و مانع رفت و آمد آن می شود و بدین صورت ملکه تنها در یک منطقه از کندو تخم گذاری خواهد کرد.

سوراخ های شبکه مانع ملکه به نحوی طراحی شده است که تنها زنبورهای کارگر می توانند از سوراخ های شبکه مانع عبور کنند و زنبورهای نر و ملکه در همان قسمت محصور می شوند.

شبکه مانع ملکه عمودی

انواع شبکه مانع ملکه در شرکت رودین

شبکه مانع ملکه به دو مدل افقی و عمودی تقسیم می شود و ابزاری است که زنبوردار آن را در بین کندو و طبق(یا نیم طبق) در مدل افقی و بین تعدادی از قاب ها در مدل عمودی قرار می دهد.

ما در شرکت لوازم زنبورداری رودین 4 مدل از انواع شبکه مانع ملکه را عرضه می کنیم که عبارتند از:

  1. شبکه مانع ملکه میله ای افقی
  2. شبکه مانع ملکه فلزی افقی
  3. شبکه مانع ملکه افقی دومنظوره
  4. شبکه مانع ملکه عمودی

هر یک از مدل های بالا کارایی و کاربرد خاص خود را دارند که با کلیک برروی لینک هرکدام می توانید بیشتر با آن ها آشنا شوید.

که در این مقاله قصد داریم بیشتر به شبکه مانع ملکه عمودی بپردازیم.

شبکه مانع ملکه عمودی

شبکه مانع ملکه عمودی

اگر با انواع شبکه مانع ملکه آشنا شده باشید می دانید که شبکه مانع ملکه افقی بین طبقه و کندو قرار می گیرد. اما شبکه عمودی بصورت عمود بر کف کندو قرار می گیرد و این مدل از شبکه مانند یک قاب معمولی است و همه زنبورهای عسل بجز ملکه و زنبورهای نر، براحتی از بین میله های آن عبور می کنند.

شبکه مانع ملکه عمودی عرضه شده در شرکت رودین طرح میله‌ای است و برای تمامی کندوهای لانگستروت قابل استفاده می باشد و ابعاد آن 26.5* 47.5 است.

این مانع ملکه عموی به نحوی طراحی شده که برای همه کندوهای لانگستروت قابل استفاده است بطوریکه می‌توانید با برش و شکستن دور تا دور آن ارتفاع و عرض و طول را تنظیم کرد.

این محصول ساخته شده از مواد پتروشیمی درجه یک و کاملا بهداشتی و قابل شست و شو با آب گرم می باشد.

برای اطلاع از قیمت شبکه مانع ملکه عمودی و خرید آن می توانید روی دکمه بالا کلیک کنید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید