مرکز فروش ژل رویال اصل

شما برای تهیه ژل رویال اصل به کدام مرکز فروش مراجعه می کنید؟ معیار شما برای اصل بودن محصولی مانند ژل رویال چیست؟

ژل رویال یا به تعبیری دیگر شهد شاهانه را می توان یکی از خاص ترین محصولات برداشت شده از کندوی زنبورعسل دانست. این محصول توسط زنبورهای کارگر جوان و فقط برای استفاده ملکه به تولید می رسد و برخلاف عسل نه از شهد گیاهان، بلکه از غده هایی که در سر زنبورعسل قرار گرفته به دست می آید.
هنوز هم که هنوز است دانشمندان نتوانسته اند به طور دقیق مواد تشکیل دهنده ژل رویال را شناسایی کرده و تشخیص دهند. اما آنچه مشخص است این است که ژل رویال چنان تاثیری را دارا می باشد که می تواند یک زنبور کارگر معمولی را به ملکه تبدیل کند.

ژل رویال اصل
اما ژل رویال اصل به چه محصولی گفته می شود؟ زمانی می توانیم بگوییم نوعی از این محصول اصل است که با طی کردن پروسه طبیعی خود و بدون اضافه شدن هیچ ماده اضافه دیگری به آن و فقط توسط زنبورعسل به تولید رسیده باشد.
هر مرکز فروش ژل رویال که بخواهد محصولی اصل را به فروش برساند، باید برای اصل بودن محصول خود اثباتی داشته باشد. یک راه برای اثبات اصل بودن ژل رویال هم آزمایش این محصول در آزمایشگاه های مجهز و معتبر است.
شرکت رودین با ارائه برگه آنالیز برای تمام محصولات خود، سعی در رفع تمام سوالاتی دارد که ممکن است برای خریداران این محصول پیش آمده باشد. این عزیزان می توانند برای دریافت اطلاعات بیشتر و انجام خرید خود به سایت شرکت رودین مراجعه نمایند.

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید