اخبار مرتبط با محصولات شرکت

شما در این قسمت می توانید از آخرین اخبار و تحولات اتفاق افتاده در زمینه فعالیت شرکت به صورت روزانه و آنلاین خبردار شده و یا همچنین می توانید با همراهی ما در شبکه های اجتماعی نیز از این رویداد ها باخبر بمانید.

قیمت کپسول ژل رویال

خواص کپسول ژل رویال + خرید کپسول رویال ژلی

/
خواص کپسول ژل رویال با خواص مدل طبیعی آن تفاوتی نداشته، بلکه از نظر نگهداری و جابجایی و استفاده نیز بسیار راحت تر می باشد. ما خرید کپسول رویال ژلی را از طریق فروشگاه اینترنتی شرکت رودین برای شما میسر ساخته ایم. بدلیل طعم خاص و کمی تند ژل رویال و نگهداری آن که کمی سخت است، بسیاری از افراد ترجیح می دهند که از ژل رویال خام استفاده نکرده و به عنوان جایگزین از محصولات آن استفاده کنند بشرطی که آن محصول نیز کاملا خواص ژل رویال خام را داشته باشد. مفتخریم که بگوییم کپسول ژل رویال، در بالاترین کیفیت قرار داشته و همان خواص ژل رویال اصل را حفظ کرده و استفاده مداوم و مناسب از آن درمانگر بیماری های شما خواهد بود.
زنبورداری و تولید عسل

مرکز خرید ژل رویال | ژل رویال اصل از کجا بخرم

امروزه با پیشرفت روز افزون تجارت الکترونیک و به دلیل مشغله های زیاد مردم، مرکز خرید ژل رویال اصل دیگر در یک قدمی شماست و کافیست که به اینترنت متصل شوید تا خرید خود را انجام دهید. فروشگاه صنایع غذایی رودین نیز همواره سعی کرده تا نیاز های مشتریان خود را در این زمینه پیش بینی کرده و بهترین و مرغوب ترین فرآورده های طبیعی زنبورعسل، مانند ژل رویال اصل را برای خرید عموم مردم عرضه می کند.
قیمت ژل رویال طبیعی

قیمت به روز ژل رویال طبیعی رودین

فروشگاه شرکت رودین با عرضه اینترنتی همه مشتقات و فرآورده های طبیعی زنبورعسل، توانسته قیمت به روز ژل رویال و سایر این محصولات را به مشتریان خود ارائه نماید. ما در مجموعه صنایع غذایی رودین تمامی فرآورده های زنبورعسل را با بهترین کیفیت و قیمت عرضه می کنیم. از همین رو است که امروز برند ژل رویال رودین یکی از بهترین انواع ژل رویال ایرانی است.
مربای چاقاله ی گردو

فروش مربای چاقاله گردو + خواص مربا گردو و فیلم طرز تهیه آن

مربا گردو با پوست با گردوهای نارس که سبز رنگ هستند تهیه می شود. مربای چاقاله گردو ارمنستان که در اصل سوغات این کشور است، اما امروزه دیگر در کشور خودمان هم حتی با کیفیتی بهتر تولید می شود. غالبا دارای رنگ بسیار تیره و طعمی بسیار خوش طعم می باشد. توجه شما را به دیدن کلیپ زیر که در این مورد تهیه گشته جلب می نماییم:
مربای چاقاله گردو ارمنستان

قیمت مربای گردو ارمنستان + مربای چاقاله گردو ارمنستان

مربای گردو ارمنستان یکی از معروفترین و با کیفیت ترین انواع مربای چاقاله گردو در جهان می باشد. که اولین بار نیز این مربا از ارمنستان وارد ایران شده است و خریداران به همین دلیل اکثرا این مربا را بنام مربا چاقاله گردو ارمنستان شناخته اند. ما در صنایع غذایی مهرآراد با انتقال مرباپز ارمنی به ایران و پخت این مربا با همان کیفیت و حتی بهتر، اما با چاقاله گردوهای ایرانی، بهترین شرایط را کنار هم جمع آوری کرده ایم که هم کیفیت و هم قیمت را مناسب کرده باشیم.
عسل گرده دار

فروش عسل سیاه گرده دار | خواص عسل گرده دار

/
یکی از خاص ترین انواع عسل طبیعی تولید و عرضه شده در شرکت رودین، عسل گرده دار است که بدلیل غنای بالای محتویات آن، خواص عسل گرده دار فراوان می باشد. و همچنین بعلت ترکیب عسل چهل گیاه که رنگ نسبتا تیره ای دارد با نان گرده گل زنبورعسل، رنگ نهایی این محصول به سیاهی می زند که بدین امر بدان عسل سیاه گرده دار نیز می گویند. برای آشنایی بیشتر با این محصول شرکت رودین، از شما دعوت می کنیم که ویدئوی زیر را مشاهده نمایید: