اسید سیتریک در زنبورداری + قیمت اسید سیتریک مرک آلمان

برای شناخت و درمان کلنی با داروهای مناسب باید به سایت های معتبر اینترنتی مانند سایت لوازم زنبورداری رودین مراجعه کنید تا از انتخاب داروی مناسب و نحوه مصرف آن مطلع شوید.

انواع مختلف داروهای ضدعفونی کننده کندو مانند اسید سیتریک نیز در فروشگاه های آنلاین لوازم زنبورداری مانند فروشگاه لوازم زنبورداری رودین عرضه می شوند.

برای آشنایی با کاربرد اسید سیتریک در زنبورداری ویدئوی زیر را مشاهده کنید:

اسید سیتریک چیست

اگر به حرفه زنبورداری مشغول هستید احتمالا کاربرد اسید های مختلف را در زنبورداری می دانید و حتما چندین بار از آن ها استفاده کرده اید زیرا بیماری و کنه در زنبورها بسیار شایع است و سالی چندبار رخ می دهد.

بطورکلی دو نوع اسید داریم، اسید آزمایشگاهی و اسید صنعتی. اسیدهای مورد استفاده در زنبورداری باید از نوع اسید آزمایشگاهی باشند تا جواب دهی مناسبی داشته باشند.

ما در شرکت رودین اسید سیتریک مرک آلمان در بسته بندی پلمپ یک کیلویی را برای استفاده زنبورداران آماده عرضه نموده ایم.

در ویدئوی بالا به کاربرد دو مورد از اسیدها در زنبورداری پرداختیم و نحوه مصرف آن ها را نیز بیان کردیم. یکی از این اسیدها اسید استیک در زنبورداری است که در گذشته به آن پرداخته و خواص و نحوه مصرف آن را مفصلا بیان کردیم.

اما در این مقاله قصد داریم به کاربرد اسید سیتریک در زنبورداری، نحوه مصرف و زمان مناسب مصرف آن بپردازیم.

اسید سیتریک در زنبورداری

اسید سیتریک در زنبورداری

اسید سیتریک که به جوهر لیمو نیز شناخته می شود این اسید در میوه هایی چون لیمو ترش و پرتقال بصورت طبیعی وجود دارد.

طی آزمایش های گسترده که محققان روی کاربرد اسید سیتریک در زنبورداری انجام دادند، به این نتیجه رسیدند که اسید سیتریک موجب کاهش تعداد باکتری های بیماری زا در دستگاه گوارش زنبورعسل می شود و این کشف بزرگ و مهمی بود.

زیرا دستگاه گوارش زنبورعسل شامل میکروارگانیسم های مختلفی است که برای ادامه زندگی زنبورها ضروری است و موجب کمک به فرآیند هضم مواد غذایی و سنتز ویتامین ها شده و سیستم ایمنی زنبورها را تحریک و تقویت می کنند.

در صورت از بین رفتن تعادل در میکروفلور روده زنبورها مکانیزم بدن آن ها ضعیف شده و باکتری های بیماری زا اجازه فعالیت پیدا می کنند.

اسید سیتریک چیست

 

متاسفانه استفاده از آنتی بیوتیک ها میکروارگانیسم های مفید در دستگاه گوارش را از بین می برد و موجب ایجاد نوعی مقاومت به آنتی بیوتیک می شود. به همین دلیل در همین سال های اخیر بوده که استفاده از آنتی بیوتیک ها در بسیاری از کشورها غیرمجاز اعلام شد و به افزودنی های مجاز روی آورده شد.

اسید سیتریک در زنبورداری به عنوان یک ضدعفونی کننده برای درمان و مبارزه با بیماری های عفونی نیز به کار می رود.

از مهمترین مزایای استفاده از اسید سیتریک ارزانی، کم خطر بودن و تحریک سیستم ایمنی زنبورهای عسل است.

اسید سیتریک در مبارزه با بیماری اسپیروپلاسما نیز موثر است. اسپیروپلاسما یک بیماری شایع در دستگاه گوارش زنبورعسل است. و بسیاری نیز از این دارو تنها برای درمان این بیماری استفاده می کنند زیرا کمک بزرگی به زنبورهای بیمار محسوب می شود.

برای خرید اسید سیتریک در زنبورداری روی دکمه زیر کلیک کنید:

اسید سیتریک مرک آلمان

اسید سیتریک مرک آلمان

داروهای ضد کنه زنبورعسل

زنبورها حشرات کوچک و ضعیفی هستند که در طبیعت خطرات زیادی در انتظار آن ها است. یکی از کشنده ترین بیماری های زنبورهای عسل کنه ها هستند.

کنه ها موجودات میکروسکوپی ریزی هستند که با چسبیدن به بدن زنبور از او تغذیه می کنند و به مرور زنبور را تضعیف کرده و می کشند. بعضی انواع کنه ها نیز درون زنبور نفوذ کرده و از درون زنبور را می خورند و رو به نابودی می کشند.

در صورت سرایت هر یک از انواع کنه و بیماری در کلنی، به سرعت در میان زنبورها پخش شده و همه را درگیر می کند و کلنی را به سمت نابودی می کشاند.

اینجاست که ضروری است شما نوع کنه را تشخیص داده و سریعا اقدام به خرید و مصرف داروی مناسب نمایید تا از درگیری هرچه بیشتر زنبورها جلوگیری کنید.

داروی ضد کنه

فروشگاه اینترنتی لوازم زنبورداری

اگر شما نیز در شهرهای کوچک زندگی می کنید احتمالا با مشکل تهیه لوازم زنبورداری مواجه هستید و نمی توانید در شهرستان خود فروشگاه مجهزی پیدا کنید و حتی شاید امکان سفر به شهرهای بزرگ نیز گاها وجود نداشته باشد.

حتی ممکن است بسیاری از داروهای زنبورداری را که در اینترنت می بینید در بازار نبینید، به همین دلیل است که به شما توصیه می کنیم از خرید اینترنتی نترسید و به ما اعتماد کنید.

در چنین مواقعی می توانید به سادگی هرچه تمام تر از طریق فروشگاه های اینترنتی لوازم زنبورداری خرید خود را ثبت کنید و طی چند روز درب منزل تحویل بگیرید.

در فروشگاه های اینترنتی انواع داروهای زنبورعسل، انواع مکمل های تقویتی، ملزومات پیوند ملکه و… بفروش می رسند.

یکی از بزرگترین و متنوع ترین فروشگاه های اینترنتی لوازم زنبورداری در ایران سایت لوازم زنبورداری شرکت رودین است که می توانید تمامی ملزومات مورد نیاز خود را با تنوع بالا و قیمت پایین خریداری کنید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید