عسل طبیعی سبلان

انواع عسل خوب و فروش آن

انواع عسل خوب با نام های زیادی و فروش آن به روش های متفاوتی در بازار وجود دارد. که در واقع همان گرده ی گل و شیره درختان است که توسط زنبور عسل خورده می شود.
انواع عسل خوب ازشهد گل هایی شامل : بابونه ، جعفری ، سیاه دانه ، گزنه ، آویشن ، کنار، گردان ، مرکبات ، یونجه،اقاقیا ، گشنیز ، ریحان و…. هرکدام از این انواع عسل خوب و طبیعی خاصیت های درمانی مخصوص به خود را دارند.
آیا می دانید که عسل همان شهدگل ها و شیره ی درختان است که توسط زنبور خورده شده و پس از هضم شدن به صورت عسل از بدن او خارج می شود و ما آن را به عنوان بهترین محصول غذایی مصرف می کنیم که از موم ،عصاره و ژل آن در مصارف گوناگونی استفاده می کنیم.فروش انواع عسل را در شهرهایی همچون : تهران ،اردبیل ، شیراز،مشهد،کردستان ،و…. داریم.

عسل خوب چه عسلی است ؟

راه های تشخیص عسل خوب متفاوت است. ولی بهترین راه از طریق آزمایشگاه می باشد این راه موثرترین روش در تشخیص عسل خوب است.

در اینجا به چند روش خانگی برای تشخیص عسل خوب به شما نشان می دهیم :

  • عسل خوب دارای رنگ ، بو و مزه ای خاص آن شهد گلی که زنبورعسل مصرف کرده است می باشد.
  • عسل خوب و طبیعی به سرعت در دهان ذوب می شود.
  • عسل خوب در آب سرد حل نمی شود و سختی و مقاوت خود را حفظ می کند.
  • کبریت راه دیگر تشخیص عسل خوب می باشد یه کبریت روشن را در ، درون عسل طبیعی بیندازید اگر عسل آتش گرفت عسل خوب و طبیعی می باشد.

آیا عسل خوب شکرک می زند ؟

این موضوع اشتباه است که اگرعسل شکرک بزند مصنوعی است در حالی که از ویژگی های عسل خوب این است که باید شکرک بزند. این نشان دهنده ی خوب و مرغوب بودن آن است.
یاد آوری می شود اگر شما با آرایش مولکولی عسل نا آشنا هستید ممکن است فکر کنید که عسل شکرک زده و متبلور، تقلبی و غیر قابل استفاده می باشد.درصورتی که این همان شهدگل موجود ، در آن است.

عسل خوب را از کجا بخریم ؟

امروزه ما از هر سوپر مارکت و هر جایی خرید خود را انجام می دهیم در حالی که باید هر محصول مورد نیاز خود را ازجاهای مطمئن و دقیق آن بخریم تا هم از نظر کیفیت و سلامتی بر،این موضوع واقف باشیم.
عسل خوب را باید از فروشگاه هایی که فقط عسل می فروشند خریداریی کرد.از زنبوردارهایی که به صورت ارگانیک و طبیعی عسل تولید می کنند.
نمایندگی های فروش عسل خوب شرکت مهر آراد ، در شهره ایی فعالیت دارند شما می توانید به آن ها مراجعه کرده یا از طریق سایت سفارش دهید و محصول خود را درب منزل تحویل بگیرید.
تهران ،تبریز،مشهد،خوزستان،لرستان ،شیراز ،اصفهان،اراک،قم و….