تجارت ژل رویال

تجارت ژل رویال ایرانی عسل

تجارت ژل رویال ایرانی یکی از مهم ترین ارکان شرکت مهر آراد می باشد . ژل رویال ایرانی غذای سه روز اول زندگی زنبور عسل و غذای تمام عمر ملکه زنبور عسل می باشد و یکی از آمینواسیدهای موجود درآن آرژنین است. آرژنین باعث افزایش باروری در زنان و مردان می شود . ژل رویال را شاه انگبین نیز می گویند و دارویی معجزه آسا برای درمان بسیاری از بیماری های صعب العلاج است .

قیمت فروش ژل رویال ایرانی

قیمت فروش ژل رویال به نسبت ژل های خارجی موجود در بازار بیشتر است . از این رو توصیه می شود ژل رویال ایرانی و اصلی را استفاده کنید و از ژل های خارجی موجود در بازار پرهیز کنید . خصوصا افرادی که برای درمان بیماری های صعب العلاج از آن استفاده می کنند .

خواص ژل رویال اصل

ژل رویال خواص بسیار بی نظیری دارد از جمله :

درمان ناباروری مردارن

درمان نازایی زنان

درمان کبدچرب

درمان دیابت

افزایش نیروی جسمی کودکان

بیماران سرطانی

درمان التهاب پروستات

افزایش شیرمادر

آلزایمر

پارکینسون

استفاده منظم از ژل رویال سبب تقویت عمومی بدن ، تقویت سیستم عصبی و کاهش استرس و اضطراب می شود که هر کدام از این موارد ( استرس ، اضطراب ، ضعف جسمی و جنسی ، عدم تعادل عصبی ) خود می تواند سبب ناباروری و ضعف در سیستم تولید مثل شود .

ژل رویال اصل

تجارت ژل رویال عسل

بیشتر تجارت ژل رویال برای درمان انواع سرطان می باشد . یکی از مهم ترین خواص ژل رویال مخصوصا برای بیماران سرطانی قبل و بعد از شیمی درمانی خاصیت تقویت کنندگی آن است . ژل رویال به صورت عمومی ضعف و ناتوانی بدن را از بین می برد و همین امر سبب مقاومت بیشتر در مقابل ابتلا به بیماری های دیگر می شود . به دنبال آن سیستم دفاعی بدن نیز برای حمله بهرادیکال های آزاد و از بین بردن آن ها تحریک می شود . از این رو تجارت ژل رویال از طریق شرکت مهر آراد برای شما فراهم شده است .