عرضه عسل

عرضه عسل طبیعی در ایران

عرضه عسل طبیعی در ایران مخصوص شهرهای اردبیل ، تهران ، لرستان و از سوغات معروف این شهر می باشد . عرضه ی عسل طبیعی به بازار را از ما بخواهید و با مصرف عسل طبیعی شرکت مهر آراد سلامتی خود را تضمین کرده و خود را در برابر بیماری ها مقاوم کنید .

عرضه انواع عسل طبیعی

انواع عسل دارای خاصیت های درمانی و دارویی می باشند . انواع عسل شامل : عسل اقاقیا ، عسل کنار ، عسل گون ، عسل جعفری ، عسل بابونه ، عسل یونجه ، عسل زرشک و … می باشند .

قیمت انواع عسل

خواص عسل طبیعی

عسل طبیعی حاصل فعالیت زنبور عسل بر روی شهد گل ها و گیاهان می باشد . عسل صدرصد طبیعی آن است که در زمان تولید آن زنبور عسل فقط از شهد طبیعی گل ها استفاده کرده باشد . همه عسل ها دارای خواصی عمومی هستند به عنوان مثال همه انواع عسل طبیعی خاصیت آنتی باکتریایی دارن و ضدعفونی کننده می باشند . اما بدنیست بدانید که عسل های تک گل دارای خاصیت منحصر به فردی هستند برای مثال عسل زرشک تصفیه کننده خون است که این خاصیت با خاصیت خود زرشک ارتباط مستقیمی دارد .

عسل طبیعی شکرک می زند

باتوجه به اینکه حدود 20درصد عسل طبیعی آب است، قاعدتا باید جامدباشد . در نتیجه بسیار مستعد برای تبلور و انجماد است . در شرایط خاصی مثل پایین آمدن دمای محیط ، عسل رس می کند و یا به قول معروف شکرک می زند . بنابراین اگر عسل شکرک زد یا رس کرد عسل تقلبی و نامرغوب نیست . اما باید این نکته را مدنظر قرار داد که عسل تغذیه ای نیز شکرک می زند . سوال اینجاست اگر عسل شکرک زد باید چه کاری انجام دهیم ؟ اول آنکه بهتراست عسل را به صورت رس کرده مصرف کنیم تا خواص خود رابهتر و بیشتر دارا باشد .دوم اینکه  اگر چنان چه مصرف عسل شکرک زده باب میل شما نبود می توانید تا دمای حدود 35 درجه حرارت غیر مستقیم به عسل بدهید و آن را رس گیری کنید .