فروش اینترنتی موم

فروش اینترنتی موم عسل فله ای

فروش اینترنتی موم عسل که خاصیت های بی نظیری برای سلامتی بدن ما دارد و و موم فله ای با توجه به دفع بسیاری از بیماری ها برای افراد سالم بیشتر توصیه می شود . موم کاربردهای در وسایل بهداشتی ، هنری و ….  را دارد . از موم عسل در تولید انواع کرم ها ،پاک کننده ها ، پماد و… استفاده می شود با توجه به خاصیت جذب نکردن آب و ماندگاری بالا بر روی صورت این ماده بهترین محصول برای تولیدلوازم آرایشی و بهداشتی می باشد .

قیمت موم زنبورداری

برای تهیه هر محصول درجه یک و سالم مناسب برای درمان آن بیماری لازم است وقت و زمان بیشتری را صرف کنیم برای همین اگر محصول با کیفیت ،درجه یک و استاندارد می خواهید باید هزینه مناسب را هم در قبال آن محصول خرج کرد .

فروش موم ورقه ای عسل

موم ورقه ای در شمع سازی برای تولید شمع بدون بو و اشک ، در خود زنبور داری برای تولید ورقه های مومی ، در نقاشی برای تولید انواع رنگ و کاغذهای مخصوص طراحی و نقاشی استفاده ای زیادی دارد . فروش موم ورقه ای در ماه های نزدیک به عید بیشتر است زیرا موم را با حرارت دادن ذوب می کنند و از آن به عنوان براق کننده برای مبلمان و، وسایل تزئینی استفاده می شود .

فروش موم کلوخی عسل

فروش موم کلوخی یا نام دیگر آن (داش موم) است که در زنبوداریی های شرکت مهر آراد به صورت طبیعی و ارگانیک پرورش داده می شود و به بازار عرضه می گردد. فروش موم کلوخی عسل بدون هیج واسطه ای و مستقیم از طریق شرکت به دسته مصرف کنند می رسد شما با استفاده از شماره تماس های ذیل می توانید برای سفارش و پرسیدن هر گونه ابهامی با ما در ارتباط باشید .